СФГ Вікторія - історіяПеремога (Ядлівка) — село в Україні, Баришівського району Київської області. Населення становить 1478 осіб.

Центр Ядлівського козачого куреня. Багато нинішніх мешканців є прямими нащадками місцевих козаків, на що вказують їхні прізвища.

Ще кам’яного віку сягають сліди перебування людей у цих краях. Північніше Ядлівки у княжу добу було мисливське угіддя боярина Петра з дружини князя Чернігівського. В часи створення Ординського царства на цих землях залишилось лише попелище.

Коли ці землі звільнили від татар, сюди приїхав на полювання козак Ядло, оселився і започаткував нове село. Ядлівку позначено на картах, про неї згадують в описах мандрівники, вона зазначена в держаних переписах.

Ядлівський козацький курінь входив до Баришівської сотні Переяславського полку, про що свідчать архіви полкової канцелярії. Козаки боронили село від татарських набігів, брали участь у козацьких походах.

Із запровадженням на Лівобережній Україні поділу на намісництва територія Переяславського полку була поділена між повітами Київського намісництва, причому 8 з 18 його сотень були розформовані між різними повітами. Указом від 9 липня 1783 р. Переяславський полк був реорганізований у регулярний кінний карабінерний полк російської армії. Переяславське козацтво ще деякий час продовжувало існувати як стан, проте вже не становило окремої автономної військової одиниці.

До Другої світової війни село носило назву Ядлівка, звідки зокрема походить прізвище власника тутешніх земель Ядловського. З огляду на культ сталінських перемог, понівечене війною село назвали ідеологічним «Перемога».

Село постраждало внаслідок геноциду українського народу 1932-33 років, вчиненого урядом СССР. У селі живуть онуки і діти загиблих від терору голодом ядлівців.

У селі Церква Різдва Богородиці, збудована 1892 року. Вціліла після рукотворної катастрофи, вчиненої в селі сталінськими та гітлерівськими військами 1943 р.

Будинки та землі села активно скуповуються мешканцями Києва. Значна частка некорінного населення.